Літачки / Planes (2013) дивитись онлайн

Жанр: анімаційна комедія

Країна: США

Режисер: Клей Холл

Актори: Джон Краєр, Карлос Алазракі та інші

Тривалість: 92 хв. (повний фільм)

Прем'єра в Україні: 22 серпня 2013


Сюжет:

Вам потрібен герой? Так підніміть очі вгору, він в небі! Новий реактивний і нестримний мультфільм від творців дилогії “Тачки”! Цього разу глядачам розкриють іншу частину світу тачок, повітряний простір і його героїв. Гвинтовий літачок Дасті, що працює на фермі, в полі, неймовірно швидкий і спритний! Один тільки мінус, при всій своїй швидкості, він шалено боїться висоти, але ж як можна було б реалізувати свій талант, позбався він від цієї фобії! За допомогою друзів і їх порад, Дасті все ж таки відправляється в дорогу, фініш якої стартовий майданчик авіа-перегонів. На шляху до мрії, швидкому герой не тільки позбувається свого страху, а й встигає заслужити повагу бойової авіації і стати відмінним асом.


Дивитись Літачки / Planes (2013) українською мовою онлайн:


загрузка...

На цій сторінці можна знайти: Літачки / Planes (2013) онлайн, Дивитись онлайн Літачки / Planes (2013) безкоштовно, Дивитись Літачки / Planes (2013) без реєстрації, Літачки / Planes (2013) українською онлайн, скачати Літачки / Planes (2013) безкоштовно, дивитись повний фільм онлайн


При будь-якому копiюванні, публiкацiї, передруці чи поширенні iнформацiї обов'язково вказувати активне посилання на сайт (kinoport.pp.ua).

Якщо ви є володільцем відповідних Прав інтелектуальної власності стосовно будь-якого Контенту, розміщеного на kinoport.pp.ua, і ви вважаєте таке розміщення порушенням ваших Прав, ми будемо раді допомогти вам у закритті доступу до такого Контенту. Детальніше, на сторінці "Правовласникам".

КіноПорт © 2014

Карта сайту