Середня швидкість: 3120 Кб/с______Скачувань: 1392


Літачки / Planes (2013) дивитись онлайн

Жанр: анімаційна комедія

Країна: США

Режисер: Клей Холл

Актори: Джон Краєр, Карлос Алазракі та інші

Тривалість: 92 хв. (повний фільм)

Прем'єра в Україні: 22 серпня 2013

Сюжет:

Вам потрібен герой? Так підніміть очі вгору, він в небі! Новий реактивний і нестримний мультфільм від творців дилогії “Тачки”! Цього разу глядачам розкриють іншу частину світу тачок, повітряний простір і його героїв. Гвинтовий літачок Дасті, що працює на фермі, в полі, неймовірно швидкий і спритний! Один тільки мінус, при всій своїй швидкості, він шалено боїться висоти, але ж як можна було б реалізувати свій талант, позбався він від цієї фобії! За допомогою друзів і їх порад, Дасті все ж таки відправляється в дорогу, фініш якої стартовий майданчик авіа-перегонів. На шляху до мрії, швидкому герой не тільки позбувається свого страху, а й встигає заслужити повагу бойової авіації і стати відмінним асом.


Дивитися Літачки / Planes (2013) українською мовою онлайн безкоштовно:

Безпечно! Перевірено антивірусом!

На цій сторінці можна знайти: Літачки / Planes (2013) онлайн, Дивитись онлайн Літачки / Planes (2013) безкоштовно, Дивитись Літачки / Planes (2013) без реєстрації, Літачки / Planes (2013) українською онлайн, скачати Літачки / Planes (2013) безкоштовно, дивитись повний фільм онлайн


Всі матеріали викладені на сайті, подані виключно для ознайомлення. Адміністрація не несе ніякої відповідальності за файли розміщені на сайті.

КіноПорт © 2014

Карта сайту